Skip to product information
1 of 3

Мека кукла - Фармерка Роза

Мека кукла - Фармерка Роза

Запознај ја слатката Роса! Роса би сакала да ви ја покаже нејзината фарма!
Таа собира лале од прекрасната мала фарма и со нетрпение чека да си игра со вас. Меканата кукла доаѓа спакувана во прекрасна кутија. 
Регуларна цена ден 1,800.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,800.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders