Skip to product information
1 of 3

Миксер за мали рачиња

Миксер за мали рачиња

Дрвен сет миксер кој одлично одговара за малиот пекар или готвач! Комплетот вклучува миксер со сад, калапи, јајце, мала памучна текстилна кесичка со брашно и шеќер како и бокал за млеко.
Регуларна цена ден 2,800.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,800.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders