Skip to product information
1 of 3

Мини каса

Мини каса

Замислете да имате своја мала продавница. Скенирајте ги производите и притиснете ги малите копчиња за да ја прикажете вкупната сума. Дали сакате да платите во готово или со картичка? Оваа дрвена каса доаѓа со терминал за игла, како и монети и банкноти кои може да се зачуваат во фиоката за готовина. Сè што ви е потребно за да си играте продавница со вашата мајка и тато, пријателите или омилената кукла. Касата, не само што е одлична за глумење игра, туку помага и за развивање на математичките, моторичките и социјалните вештини на вашето дете.
Регуларна цена ден 1,800.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,800.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders