Skip to product information
1 of 3

Мини кујна

Мини кујна

Направете забава со нашата мини кујна! Тука малите готвачи создаваат големи вкусови и уште поголеми спомени. Во овој сет има вкучено тенџере и тава за да се подготват највкусните оборци. Има мал мијалник, две шпатули и неопходните работи за секој оброк. Оваа симпатична мала кујна се преклопува за лесна преносливост и може да се спакуваат сите додатоци внатре.
Регуларна цена ден 2,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders