Skip to product information
1 of 3

Несесер за убавина

Несесер за убавина

Мини гламур за вашето малечко! Кутијата за убавина на Little Dutch е играчка со живописен цветен дизајн. Вклучува 10 дрвени елементи за убавина како огледало, парфем, крема, лак за нокти и сл. Поддржува креативност без нередот на вистински шминки!
Регуларна цена ден 2,200.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,200.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders