Skip to product information
1 of 1

Панталони за капење - Ocean Dreams Blue

Панталони за капење - Ocean Dreams Blue

Пливајте и играјте без граници! Овие удобни куси панталони за капење гарантират дека ништо не ве спречува да уживате во базен или плажа. Шармантниот светлосин дизајн од колекцијата Ocean Treasures внесува чувство на радост и имагинација во деновите на плажа што гарантира прекрасни спомени инспирирани од морето. Овој шорц за капење е направен од рециклиран полиестер и има нежен едноставен дизајн кој е придружен со океански морски ѕвезди. За да го комплетирате изгледот на Ocean Treasures, искомбинирајте со базент или гума. Не заборавајте да понесете крпа и секогаш користете лосиони за сончање за да обезбедите најголема заштита за вашето малечко. Достапно во големина 98/104. 

Регуларна цена ден 930.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 930.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders