Skip to product information
1 of 2

Панталони - зелени ноти

Панталони - зелени ноти

Бебешки панталони од брендот Little Dutch изработени во маслинесто зелен тон. Панталоните се направени од сертифициран органски памук кој е нежен и пријатен за бебешката кожа. Достапно во 62/68 големина. (3-6 месеци)
Регуларна цена ден 900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders