Skip to product information
1 of 2

Пешкир за капење 100х100 - Little Goose

Пешкир за капење 100х100 - Little Goose

Пешкирот Little Dutch со качулка совршена наметка после капење. Направен од висококвалитетна фротир и 100% памук за вашето бебе да се чувствува навистина удобно. Совршен е за повивање на вашето бебе после бањање.
Регуларна цена ден 2,000.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 2,000.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders