Skip to product information
1 of 2

Пешкир за капење 75х75 - Little Goose

Пешкир за капење 75х75 - Little Goose

Пешкирот Little Dutch со качулка има двојна намена, функционира и како крпа и како обвивка. Изработен е од висококвалитетна кадифена ткаенина, обезбедувајќи прекрасно удобно чувство. По пријатна бања, можете да го завиткате вашето малечко во неа, а за да ја задржите главата на вистинската температура, има качулка завршена со мека ткаенина.
Регуларна цена ден 1,890.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,890.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders