Skip to product information
1 of 2

Пренослива подлога за пресоблекување - Пролет

Пренослива подлога за пресоблекување - Пролет

На пат, на одмор, кај семејството или пријателите: со Little Dutch подлогата за пресоблекување можете да го пресоблекувате или облекувате вашето бебе речиси насекаде. Кога ќе се расклопи, подлогата има практични џебови за чување пелени и марамчиња. Лесно се преклопува и влегува во вашата чанта или ранец. Влошката е наполнета со фибер, така што на вашето бебе ќе му биде удобно.
Регуларна цена ден 1,550.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,550.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders