Skip to product information
1 of 3

Преносна дрвена куќичка

Преносна дрвена куќичка

Дрвена преносна кукленска куќичка на Little Dutch е удобно розово скривалиште со прекрасни детали. На долниот спрат се наоѓа дневна соба и кујна, а горе се наоѓаат спалната соба и бања.
Изработена со дрво, оваа куклена куќичка лесно се отвора и затвора, а благодарение на држачот, лесно може да се носи каде и да посакате. Со самата куќа е вклучен и мебел. Оваа куќичка е идеална за деца кои уживаат во игра и мечтаат во својот сопствен мал свет.
Димензија на куќата: 27.5 x 30 x 28 cm

Регуларна цена ден 5,400.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 5,400.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders