Skip to product information
1 of 3

Релаксатор Little Dutch

Релаксатор Little Dutch

Релаксаторот е еден од првите столчиња што може да ги користи бебето. Може да се користи за играње и ќе ви помогне да си ги олесните секојдневните активности. Релаксаторот има лулка и фиксна положба. Ткаенината е мека, удобна и лесна за чистење. Двете ремени ќе го прицврстат вашето бебе. Држачот за играње ќе го забавува вашето бебе благодарение на трите мали играчки од колекцијата Little Goose. Се испорачува со меко и удобно перниче. Потпирачот за грб и потпирачот за нозе може поединечно да се прилагодат во различни позиции и се добро обложени за дополнителна удобност при седење и лежење. Релаксаторот е погоден од раѓање до 6 месеци и максимум 9 кг.
Регуларна цена ден 6,700.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 6,700.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders