Skip to product information
1 of 1

Стикери - мала гуска

Стикери - мала гуска

Украсете го вашиот проект со овие прекрасни налепници на тема мала гуска. Изберете ги оние што најмногу ви се допаѓаат почнете да создавате ваша подморница. Листот со 27 налепници ќе го забавува вашето малечко во секое време и е одличен за развивање на фини моторни вештини и на когнитивниот развој.

Регуларна цена ден 160.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 160.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders