Skip to product information
1 of 3

Тостер

Тостер

Што има за појадок!? Засладете го почетокот на денот со овој дрвен тостер од Little Dutch!  Нека појадокот со игра биде највкусниот оброк. Послужете ги вашите родители или омилени кукли со вкусен појадок со овој дрвен тостер.  Овој сет за тостер е одличен за игра и глумење и одлична комбинација е со дрвената машина за кафе.
Регуларна цена ден 1,800.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,800.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders