Skip to product information
1 of 3

Трицикл - мат зелена боја

Трицикл - мат зелена боја

Дрвениот трицикл во мат зелена боја од Little Dutch е одличен избор за родители кои бараат стилско и безбедно превозно средство за своето дете. Има цврсто седиште за да обезбеди удобност и стабилност на вашето дете. Рачката има две гумени рачки за добро држење, а тркалата имаат гумен раб за дополнително држење и безбедност. Овој трицикл е совршен за развивање на моторичките вештини на вашето дете, а истовремено обезбедува и часови забава.

Регуларна цена ден 4,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 4,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders