Skip to product information
1 of 3

Трицикл - мат нежно розева

Трицикл - мат нежно розева

Дрвениот розов трицикл од Little Dutch е слатко и безбедно превозно средство за мали деца. Дизајниран е во прекрасниот дизајн Little Pink Flowers и има цврсто седиште за да обезбеди удобност и стабилност на вашето дете. Рачката има две гумени рачки за добро држење, а тркалата имаат гумен раб за дополнително држење и безбедност. Овој трицикл е совршен за развивање на моторичките вештини на вашето дете, а истовремено обезбедува и часови забава.
Регуларна цена ден 4,900.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 4,900.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders