Skip to product information
1 of 3

Чаршаф за креветче 60х120 - Flowers & Butterflies

Чаршаф за креветче 60х120 - Flowers & Butterflies

Чаршаф изработени од еластична ткаенина, обезбедувајќи совршено вклопување на секој душек. Изработени од 100% памук, еластичен и одлично се вклопува околу секој душек. Достапен во различни принтови и совршено се комбинира со постелнината Little Goose.
Регуларна цена ден 1,400.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,400.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders