Skip to product information
1 of 3

Чаршаф за креветче - Little Goose

Чаршаф за креветче - Little Goose

Чаршаф изработени од еластична ткаенина, обезбедувајќи совршено вклопување на секој душек. Изработени од 100% памук, еластичен и одлично се вклопува околу секој душек. Достапен во различни принтови и совршено се комбинира со постелнината Little Goose.
Димензија на чаршаф: 60х120 (може да се користи и на овални креветчиња)
Регуларна цена ден 1,400.00
Регуларна цена Цена на попуст ден 1,400.00
попуст Распродадено
Tax included.
види детали

Unleash the magic of playtime, where imagination dances with vibrant hues, and tiny fingers weave stories through tactile wonders